O SPOLEČNOSTI

Na internetovém trhu v České republice a posléze i ve Slovenské republice působíme již od roku 2008. Jsme česká stabilní a stále se rozvíjející moderní společnost s obsáhlou zákaznickou podporou nabízející kompletní sortiment pro vybavení hotelů, restaurací, barů, klubů, wellness center, kosmetických studií či masážních salónů.

Specializujeme se na velkoobchodní prodej. Primárně se jedná o cateringový mobiliář značky ZOWN (skládací stoly, židle apod..), potahy stolů a židlí a rautové sukně značky DENA, hotelový nábytek značek SLIDE a PLUST, vybavení toalet a koupelen v komerčních provozech od značky IMPECO, restaurační doplňky SECURIT, hygienický program TORK, vybavení hotelových pokojů značky EMBERTON a další sortiment určený do hotelů, restaurací, barů či kaváren.

Dále poskytujeme úplný rozsah zboží a služeb pro zařízení kyslíkových barů, dodávky kyslíkových barů, kyslíkové výrobky a jejich servis.

Další naší činností je půjčovna svítícího designového nábytku evropských značek SLIDE, PLUST, MOREE, jehož jsme i výhradními dovozci, a dalšího mobiliáře pro různé společenské, sportovní, firemní, privátní akce apod.

Máme za sebou nespočet účastí na různých eventech pořádaných po celé Evropě. Naše oxygen bary i svítící nábytek jste mohli opakovaně vidět na akcích v Čechách, Německu, Rakousku, Polsku a Slovenské republice.  Fotky z těchto akcí najdete na facebooku na stránce https://www.facebook.com/Svítící-nábytek-189852654383922/

Jsme držiteli certifikátů a ocenění, které garantují kvalitu a bezpečnost našich internetových obchodů, jako například certifikát APEK, Ověřeno zákazníky od Heureka.cz.

Naším cílem je Vám pomáhat řešit Vaše potřeby, přání či problémy osobním přístupem a garancí. Důvěra a spolupráce.

Naše specializované internetové oblasti:

https://www.vybaveni-hotelu.cz
https://www.svitici-nabytek.cz
https://www.party-vybaveni.cz
https://www.vybaveni-gastronomie.cz
https://www.venkovni-kvetinace.cz
https://www.kyslikovy-koncentrator.cz
https://www.svitici-party-nabytek.cz

 Ekonomické výsledky